вторник, 17 декабря 2024 г.

Щодо питання про мобілізацію жінок

 

У 1915 році в Британії було сформовано Жіночу землеробську армію (перше фото), яка опікувалася справами працевлаштування жінок у сільському господарстві замість чоловіків, які пішли на фронт. Армія ця була розформована в 1919 році, коли закінчилася Перша світова війна, і заново сформована в 1939 році, коли почалася Друга світова війна. 

Про це пише Юрий Касьянов - офіцер ЗСУ. Радіоінженер, спеціаліст з аеророзвідки, заснувник громадського дослідно-конструкторське бюро безпілотної авіації “Matrix-UAV”. 

У Франції в роки Першої світової війни частка жінок у сільському господарстві сягала 75%. На потреби армії держава реквізувала кожного четвертого коня в країни, тож француженкам доводилося в буквальному сенсі орати (друге фото).

 У Сполучених Штатах у роки Першої та Другої світових воєн частка жінок у промисловості та сільському господарстві на багатьох підприємствах сягала 80%. Жінки збирали електронні прилади, виробляли снаряди, робили літаки... Симоволом американської жінки тилу була клепальниця Роузі - панянка з жахливим пневматичним молотом у руках (третє фото). Плакатами з Роузі були заставлені всі американські міста, і захоплені її прикладом жінки мобілізовувалися на допомогу фронту.


 

 До речі, Мерилін Монро (Норма Джин Мортенсон) теж працювала на оборонному підприємстві, де збирала... безпілотники - безпілотні повітряні мішені. Там її і помітили піарники Міністерства оборони. І з патріотичних плакатів почалася її нова кар'єра секс-символа Америки (четверте фото).
Якої ще мобілізації жінок вам не вистачає? 

 
 Читайте також - Помилка президента


***

«Экономика от Пророка» публикует лишь наиболее важную и/или интересную информацию о событиях (процессах) в Украине и мире— актуальные новости, аналитику, фотожабы и т.д.

Ссылка на наш Telegram-канал  - t.me/fZ6RyCvmpgIwNjEy

Комментариев нет:

Отправить комментарий