четверг, 5 декабря 2024 г.

Горе переможеним

 

Людожерська гітлерівська Німеччина, яка відправила мільйони євреїв і людей інших національностей до газових камер, була, тим часом, вельми соціальною і турботливою до потреб власного народу.


Про це пише Юрий Касьянов - офіцер ЗСУ. Радіоінженер, спеціаліст з аеророзвідки, заснувник громадського дослідно-конструкторське бюро безпілотної авіації “Matrix-UAV”. 

За нацистів у Німеччині запровадили восьмигодинний робочий день, гаряче харчування робітників, збудували будинки відпочинку і санаторії, палаци спорту і будинки дитячої творчості, яким би позаздрив Радянський Союз, що робив це здебільшого для показухи і відбілювання фасаду сталінської імперії. Про німецькі автобани, перебудову міст і розвиток залізничної мережі годі й казати - вони досі є предметом для наслідування.

Нацисти щосили намагалися зберегти достаток і благополуччя німецького народу, яких досягла Німеччина за роки їхнього правління. Для нацистів це був пунктик, який у жодному разі не можна було порушувати. Хоч би як погано йшли справи на фронті, німці в тилу мали жити як раніше.

Величезні суми бюджетних грошей витрачалися на соціальні програми, коли в Курській битві німецьким військам не вистачало новітніх танків «Тигр», «Пантера», самохідних гармат «Фердинанд». Коли цивілізовані, демократичні західні держави мобілізували всі ресурси на війну, забороняли виробляти легкові автомобілі, шини для них, обмежували споживання, вводили прогресивні податки та карткову систему, німці в тилу продовжували жити так само, як до війни. Коли союзники по антигітлерівській коаліції запроваджували 11-годинний робочий день, німці переходили тільки на 9-годинний, коли британці й американці повсюдно використовували жіночу працю (а СРСР - і дитячу працю), німці експлуатували працю військовополонених і східних робітників. І нескінченно роздавали народу у вигляді всілякої соціалки «новорічну тисячу».

Західні військові історики вважають небажання нацистів проводити радикальні мобілізаційні заходи одним із ключових чинників поразки Німеччини у війні. Після гучного виступу Геббельса в Берлінському палаці спорту 1943 року із закликом до тотальної війни і мобілізації всіх ресурсів минуло півтора року, перш ніж німці по-справжньому зайнялися мобілізацією. Відому фотографію з гітлерюгендом, який вітає Гітлер незадовго до свого кінця, було зроблено вже у квітні 1945 року. Час було втрачено. Неприборкана Червона армія жорстоко ґвалтувала всіх підряд і вирізала цілі вулиці та селища.

Читайте також - Бжезинский: Путин хуже Гитлера - Spiegel

На фото - німецькі діти і жінки, які жили в містечку Метгетен (нині - селище імені Олександра Космодем'янського, Калінінградської області), зґвалтовані і вбиті радянськими солдатами. Коли німці відбили Метгетен у Червоної армії, у містечку виявили понад 3000 трупів, переважно жінок і дітей.



***

«Экономика от Пророка» публикует лишь наиболее важную и/или интересную информацию о событиях (процессах) в Украине и мире— актуальные новости, аналитику, фотожабы и т.д.

Комментариев нет:

Отправить комментарий