Це хороші аргументи: просто "взяття на слабо" геть знахабнілого Путіна.
Про це пише політолог Олексій Голобуцький.
По суті, це простий до примітивності підкат до Трампа, але який враховує характер і спосіб дій 47-го президента США. Лобізм інтересів України в найочевиднішому варіанті. Автор - Фредерік В. Каган, директор проєкту критичних загроз Американського інституту підприємництва.
--
"Мир в Україні за принципом "Америка передусім" повинен зробити більше, ніж припинити бойові дії: він повинен відновити довіру до Америки, продемонструвати перевагу та силу Америки.
Це має збільшити здатність Америки стримувати Китай, Північну Корею та Іран.
Це має бути мир Америки.
...Путін хоче використати переговори, щоб нав’язати свою волю Дональду Трампу, Україні та Європі. Путін також наполягає на тому, щоб диктувати Трампу умови самих переговорів. ...[Путінські умови початку переговорів] спрямовані на те, щоб змусити Трампа визнати Путіна рівним собі. ...Щоб обрізати Сполучені Штати до розмірів Росії. Нова адміністрація Трампа повинна відкинути таке приниження та поганий мир, який є єдиним можливим результатом переговорів на таких умовах.
...Адміністрація Трампа повинна зосередитися на нав’язуванні своєї волі Путіну та на блокуванні спроб Путіна нав’язати свою волю Вашингтону. Вона повинна ...наполягати на тому, щоб Сполучені Штати ...головували на переговорах між Росією та Україною.
Читайте також - Трамп одразу поставив путіна в позу прохача
І вона повинна захистити право Америки створювати альянси за нашим вибором через двосторонні угоди або членство в НАТО.
Американці можуть вирішувати, які зобов'язання дати Україні чи будь-якій іншій державі, але Сполучені Штати не повинні дозволити Путіну чи будь-кому іншому диктувати, що ми можемо, а що не можемо робити.
Щоб змусити Путіна вести переговори на умовах Трампа, потрібно змусити його визнати, ...що Сполучені Штати не покинуть Україну, як Байден покинув Афганістан.
Це вимагатиме пошуку креативних шляхів продовження та навіть збільшення військової допомоги Україні без подальшого обтяження американських платників податків — і способи це справді є.
Ось як президент Трамп може забезпечити справжній мир, який покладе край цій війні на його умовах, і як Сполучені Штати можуть знову довести, що вони грізні, надійні та сильні на світовій арені".
--
Погодьтесь, натуральний Кіплінґ: "А ще він називав тебе хробаком, земляним хробаком, та ще й жовтим!". Але цілком в стилі продуктивного спілкування з Трампом.
Плюс продумана публікація статті за добу до інавгурації: враховано, що Трамп і його команда працюють на коротких часових лагах. Доба-дві - це їхній максимум. Після чого заяви забуваються, вектор може бути змінений на протилежний.
Якщо ця стаття - складник цілої кампанії, то можна тільки аплодувати: нарешті почато якусь роботу з лобіювання в Америці. Нехай поки і через New York Post, практично таблоїд. Нічого - зате це консервативний таблоїд і його читають виборці Трампа. І це хороші аргументи для них: просто "взяття на слабо" щодо геть знахабнілого Путіна.
***
«Экономика от Пророка» публикует лишь наиболее важную и/или интересную информацию о событиях (процессах) в Украине и мире— актуальные новости, аналитику, фотожабы и т.д.
Комментариев нет:
Отправить комментарий